SLUŠNÝ VÝNOS, NÍZKÁ VOLATILITA

Od začátku října 2018 akciové trhy ve světě klesají a investoři se smiřují s vidinou ztrátového roku. Většiny klientů Kunz a partneři se však tento vývoj týká jen okrajově. Protože využívají investiční instrument, který dosahuje slušného výnosu a nízké volatility, jak ukazuje graf.

Z něj je patrné, že k poklesům dochází zřídka a nenarušují dlouhodobý růstový trend. Výnos se pohybuje okolo 5% ročně. Na ose x jsou měsíce od založení fondu, osa y zobrazuje výnos od založení. Investice je v CZK, bez měnového rizika. K dispozici je i verze v EUR a USD.

Zahrnutí fondu do investičního portfolia stabilizuje výnos celého portfolia. Na zajímavé úrovni. Proto nervozita na burzách nedoléhá k portfoliím našich klientů.

Pro investory požadující slušný výnos a malé výkyvy v hodnotě portfolia jde o vhodný instrument. Investici lze provést hned v lednu 2019.

PF 2020

Vážení přátelé, za tým Kunz a partneři s.r.o. vám přeji krásné Vánoce, pevné zdraví, spoustu radosti a štěstí. Přeji vám, ať často…

DLUHOPISY - JE ČAS VYSTOUPIT?

Oblíbená diskuze, tentokrát na téma "Dluhopisy - je čas vystoupit?". Pohled investora = věřitele. Jak vnímat půjčku a jak dluhopis?…

KOLIK ROKŮ Z POSLEDNÍCH DESETI DOŠLO K REÁLNÉMU ZHODNOCENÍ VKLADŮ V BANKÁCH?

Jednou. V roce 2009. To je pouze 10% času. Příště už to bude lepší, že? Nebude, pokud nebudete investovat. Nabídka…

Zaujali jsme Vás?

Spojte se s námi a rádi se s Vámi potkáme osobně

Kontakt