Kontakt

Chcete se nás na něco zeptat, nebo se poradit, nechat nám vzkaz?

Navštívit nás můžete na adrese kanceláře
Orlí 483/1
602 00 Brno

Nejbližší parkování v parkovacím domě Domini Park, Husova 14, nebo parkoviště naproti hotelu Grand na ulici Benešova. Pokud jedete MHD, zastávka tramvaje č. 4 nebo 9 „Zelný trh“  je od nás pár metrů.

Kontaktní formulář

Snažím se jednat tak, abych se nemusel stydět.

Cenné papíry, matematika, finančnictví, bankovnictví a investice – to byl svět, který mě vždycky přitahoval. Pracoval jsem v bankách (Erste Bank Sparkassen CR, Patria Finance, ČSOB, UniCredit Bank), vedl jsem pobočky privátního bankovnictví. Časem jsem pochopil, že aby byly služby opravdu kvalitní, musíme je poskytovat výhradně na základě vašich potřeb. Rozhodl jsem se, že vybuduji vlastní firmu, kde budou na prvním místě vaše zájmy.

Dívám se na věci v souvislostech.

Moje cesta k finančnictví vedla přes studium elektrotechnických automatizovaných systémů řízení na VUT, dvouletý pobyt v Německu a Oxfordu a vyučování němčiny. V bankovnictví jsem začala pracovat v roce 1992 v brněnské filiálce Hypobank CZ. Po deseti letech jsem se začala věnovat investičnímu poradenství v Commerzbank, která patří k předním bankám zaměřeným na investice na finančních trzích. Moje bankovní období skončilo v UniCredit Bank v roce 2013. Potkali jsme se zde s Tondou Kunzem, založili firmu a poskytujeme vám kvalitní poradenství.

Kontakt